aykar hakkında
  faaliyet alanlarımız
  çalışma ilkelerimiz
  referanslarımız
  kampanyalar
  bizden haberler
  teknik bilgiler
  irtibat-iletişim
   
 
 
 
   
 
 
 
Tesisat ve baca bakımları

İgdaş dan yetkili mühendis ve ustalarımızla,tesisat ve bacalarınızın bakımları yapılır. 

   
 
REFERANSLARIMIZ
LPG Ve Otogaz İstasyonlarıa Ait Referanslarımız... |  Referanslar |  Mekanik Tesisat Ve Doğalgaz İşlerine Ait Referanslarımız... | 
Mekanik Tesisat Ve Doğalgaz İşlerine Ait Referanslarımız...

REFERANSLAR
    YAPILAN İŞ YER TARİH
         
1- Kadıköy Cumhuriyet Başsavcılığı Mekanik Tesisat Ve Doğalgaz Yapım İşi. İstanbul 2005
2- Çamlıca İlke 2. Sitesi Yönetimi        "            "              "              "        Üsküdar 2005
3- Naz Apartmanı Yönetimi        "            "              "              "        Selamiçeşme 2005
4- Güç Apartmanı ABC Blokları        "            "              "              "        Kadıköy 2005
5- Emre Atmaca         "            "              "              "        Bostancı 2005
6- Figen Benlioğlu        "            "              "              "        Kadıköy 2005
7- Nevzat Özer         "            "              "              "        Moda 2005
8- Naime Bakıoğlu        "            "              "              "        Dudullu 2005
9- Süheyla Özükaran        "            "              "              "        Kadıköy 2005
10- Hüsamettin Sertbaş         "            "              "              "        Acıbadem 2005
11- Özlem Yemişçiler        "            "              "              "        Kadıköy 2005
12- Cem Sultan Çakmak        "            "              "              "        Kadıköy 2005
13- Yunus Emre Eren        "            "              "              "        Beykoz 2005
14- Sema Selçuk        "            "              "              "        Kadıköy 2005
15- Rezan Biçer        "            "              "              "        Kadıköy 2005
16- Mustafa Kiris        "            "              "              "        Beykoz 2005
17- Mehtap Anıl        "            "              "              "        Kadıköy 2005
18- Aycan Azeri        "            "              "              "        Kadıköy 2005
19- Hikmet Müftüoğlu        "            "              "              "        Kadıköy 2005
20- Yakup Uzun        "            "              "              "        Beykoz 2005
21- Veysel Doğan         "            "              "              "        Beykoz 2005
22- Sümmani Yılmaz        "            "              "              "        Ümraniye 2005
23- Esra İri Güler        "            "              "              "        Sarıyer 2005
24- Furkan Özcan        "            "              "              "        Tuzla 2005
25- Ben Adam Aptmanı         "            "              "              "        Kadıköy 2005
26- Hema İnşaat Taahhüt ve Tic Ltd.Şti        "            "              "              "        Bağlarbaşı 2005
27- Şinasi Efendi Apartmanı         "            "              "              "        Kadıköy 2006
28- Duyar End.Mal Taah..Ve Tic.A.Ş        "            "              "              "        Ümraniye 2006
29- Mürsel Yılmaz        "            "              "              "        Pendik 2006
30- Lingo Mak. San. Ve. Tic.Ltd.Şti        "            "              "              "        Beykoz 2006
31- Sema Selçuk        "            "              "              "        Kadıköy 2006
32- Barbaros Onur Yüksel        "            "              "              "        Kadıköy 2006
33- Şahin Karaoğlan oğlu        "            "              "              "        Kadıköy 2006
34- Beykoz Halide Edip İlk Öğretim Okulu        "            "              "              "        Beykoz 2006
35- Seniha Türkan Aktoprak        "            "              "              "        Kadıköy 2006
36- Yaşar Arslan        "            "              "              "        Beşiktaş 2006
37- Aytaç Ergen        "            "              "              "        Ümraiye 2006
38- Life Spor Salonu        "            "              "              "        Ümraniye 2006
39- Ahmet Savaş        "            "              "              "         Eyüp 2006
40- AFS Mobilya Dış.Tic.Tek.San.Ltd.Şti        "            "              "              "        İkitelli 2006
41- Halil Orhan         "            "              "              "        Kadıköy 2006
42- Güler Çadır Branda San.Tic.Ltd.Şti        "            "              "              "        Ümraniye 2006
43- Muhteren Kızılkan        "            "              "              "        Beykoz 2006
44- Konjek Kontrol Teknnoloji         "            "              "              "        İstanbul 2006
45- İbrahim Aydın        "            "              "              "        Üsküdar 2006
46- Hakkı Bayatlı        "            "              "              "        Kadıköy 2006
47- Mahmut Erdoğan        "            "              "              "        Beykoz 2006
48- Barış Apartmanı        "            "              "              "        Kadıköy 2006
49- Samime Hergül        "            "              "              "        Kadıköy 2006
50- Cemil Aydın İşlier        "            "              "              "        Üsküdar 2006
51- Şenol Hancı        "            "              "              "        Kadıköy 2007
52- Kamil Saylam        "            "              "              "        Kadıköy 2007
53- Cem Yaraner        "            "              "              "        Beykoz 2007
54- Muammer Özer        "            "              "              "        Beykoz 2007
55- Emine Koru        "            "              "              "        Üsküdar 2007
56- Yadıgar Adıyaman        "            "              "              "        Kadıköy 2007
57- Ayten Akpınar         "            "              "              "        Kadıköy 2007
58- Seven Pehlivan        "            "              "              "        Kadıköy 2007
59- Bülent Adatepe        "            "              "              "        Kadıköy 2007
60- Mehmet İşbecer        "            "              "              "        Üsküdar 2007
61- İlhami Güçlü        "            "              "              "        Kadıköy 2007
62- Müzeyyen Biçer        "            "              "              "        Kadıköy 2007
63- Palmiye Eğitim Merkez Hiz.metleri        "            "              "              "        Kadıköy 2008
64- Adım Gıda Turz.        "            "              "              "        Beykoz 2008
65- Mehmet Bostancı        "            "              "              "        Maltepe 2008
66- İBB Park ve Bahçeler Müd.        "            "              "              "        Eminönü 2008
67- Mehmet Ataç        "            "              "              "        Kartal 2008
68- Mumeyek Eğitim Kurumu        "            "              "              "        Kadıköy 2008
69- Emel Gün        "            "              "              "        Şişli 2008
70- Deniz Mendi        "            "              "              "        Kadıköy 2008
71- Nuri Bey Apartmanı        "            "              "              "        Üsküdar 2008
72- Sarıca Apartmanı        "            "              "              "        Kadıköy 2008
73- İsa Bilge        "            "              "              "        Bakırköy 2008
74- Jale Gün        "            "              "              "        Şişli 2008
75- Enver Mendi         "            "              "              "        Kadıköy 2008
76- Mehmet Semen        "            "              "              "        Kadıköy 2008
77- Emin Boğaç         "            "              "              "        Şişli 2008
78- Eyüp Sertbaş        "            "              "              "        Üsküdar 2008
79- İzzettin Yıldıztepe        "            "              "              "        Kadıköy 2008
80- Sevim Filiz        "            "              "              "        Kadıköy 2009
81- Nacittin Yürür        "            "              "              "        Kadıköy 2009
82- Tuğba Nurtaç Karatepe        "            "              "              "        Göztepe 2009
83- Aydın Apartmanı(Kazım Karatepe)        "            "              "              "        Göztepe 2009